Щоб оцінити досвід спеціаліста замовник шукає його успішні кейси. Можна сказати що цей приклад правильний, але тут є свої нюанси. Спеціаліст із 3 успішними кейсами чи спеціаліст із 10 провальними кейсами та 2 успішними — що краще? Кого б ви вибрали? Ймовірно, я б вибрав другого спеціаліста. Особливо враховуючи те, що хтось наважиться розповісти за свої не успішні кейси і розкаже який досвід вдалось отримати з цього. 

Стосовно успішних і не успішних кейсів можна навести гарний приклад, прочитавши статтю у Wikipedia про упередження уцілілого. Прислухайтесь і цінуйте тих спеціалістів, які розказують за свої не успішні кейси. Успішний успіх буває лише в інфоциган, які хочуть вам продати свій інфопродукт. 

У мене також є провальні кейси, їх багато. Детально розписувати про ці проекти не буду, але я обов‘язково буду ділитись цінним досвідом, який вдалось отримати. Можливо, завдяки висвітленню цих помилок інші маркетологи, дизайнери, таргетологи, програмісти, підприємці зможуть побудувати свої проекти швидше і краще. Це моя основна ціль. 

Доречі, зазвичай проект провальний саме через старання засновника або через некомпетентність тих людей, які працюють в проекті. Рідко коли з моїм приходом вдається врятувати цю ситуацію, завдяки поглибленій роботі з вище перечисленими людьми, але іноді і таке стається.


Коментарі

Залишити відповідь