Про нас

Основна інформація про чат

Чат створений для того, щоб об’єднати всіх, хто шукає та пропонує роботу, для комунікації спеціалістів, обміну досвідом та для взаємодопомоги. Тут ви зможете знайти спеціалістів різних напрямків, корисні ресурси та контакти, поспілкуватись на різні профільні теми. Формуємо українське ком’юніті спеціалістів разом.

В цьому чаті є теми для зручної навігації. Частина тем є закритими — інформація там буде додаватися лише адміністраторами та модераторами.

Для всіх учасників чату є окрема тема “Спілкування”, де можна спілкуватись на будь-які теми, які не порушують закони України. Крім цього ви можете спілкуватись у всіх профільних темах стосовно питань, які стосуються назви теми. Щодо всіх інших питань стосовно роботи, її пошуку і т.д. — краще писати у відповідні спеціалізовані теми. 

Приєднуючись до цього чату ви автоматично підтверджуєте ознайомлення із всіма правилами та даєте згоду дотримуватись їх.

Інформація для роботодавців

Знайти потрібного спеціаліста для виконання тих чи інших задач ви можете в одній із профільних тем («Копірайтери», «SMM», «Дизайн», «Сайти», «Відео» і т.д.) або ж написавши повідомлення в тему «Шукаю спеціаліста». Чим більш детально ви розпишете інформацію щодо завдання, яке треба виконати — тим більша ймовірність, що ви швидко знайдете собі потрібного спеціаліста.

Інформація для спеціалістів

Переглядайте відповідні теми, в яких ви являєтесь спеціалістом, для знаходження запитів щодо роботи. В ідеалі якщо ви створите коротку анкету, пост-знайомство у потрібній вам темі, це збільшить ваші шанси на успіх. Якщо у вас є питання, яке потрібно поставити колегам — пишіть у відповідну спеціалізовану тему або в тему «Потрібна допомога».

Будь ласка, не розміщуйте в розділі «Шукаю спеціаліста» ваші анкети спеціалістів, тому що цей розділ лише для замовників та клієнтів, які шукають спеціаліста для виконання тієї чи іншої задачі.

Посилання для запрошення

Будь-хто може долучитися до чату за публічним коротким посиланням @hworknet_chat або за повним: https://t.me/hworknet_chat. Також є окреме посилання для вступу: https://t.me/+H0ikRCN-9LJhNzZi. Діліться посиланнями, запрошуйте спеціалістів та замовників в чат.

Автоматизація чату

Цей чат є доволі автоматизованим завдяки чат-ботам, які автоматично надсилають різноманітні повідомлення для учасників чату. Завдяки цим ботам учасникам чату буде цікавіше знаходитись тут. Якщо ви бажаєте додати якусь нову автоматизацію — напишіть адміністратору чату @hworknet.

Сповіщення

Наш чат Hworknet Chat — це чат, який використовує функцію «Теми». Іноді повідомлення можуть надходити навіть вночі, коли всі сплять, тому будь ласка — після додавання сюди налаштуйте зручну доставку сповіщень для себе: можна повністю вимкнути сповіщення цього чату або ж вручну вимкнути сповіщення для всіх тем, залишивши для себе лише найбільш актуальні. Це все через те, що вночі може з’явитися якесь свіже замовлення і ви зможете отримати його в числі перших.

Адміністратори та модератори чату

Основний адмін — @hworknet. Якщо ви хочете долучитися до складу модераторів чату — позитивно проявляйте себе в чаті, будьте активними, приносьте користь учасникам.

Нетворкінг 

Основна ідея і мета цього чату — нетворкінг, взаємодопомога і співпраця. В цьому чаті вітається нетворкінг в будь-яких його формах, головне щоб це не переходило певні межі і не перетворювалось в спам. Залишайте свої посилання на акаунти, портфоліо у відповідних гілках чату, особливо вітається публікація контактних даних, портфоліо і т.д. в розділі Спілкування та Взаємна активність

Крім цього щосереди бот буде надсилати нагадування щодо нетворкінгу в розділ Спілкування. Це ваш шанс знайти нових та цікавих людей. 

Знайомтесь, знаходьте близьких по духу товаришів, замовників, виконавців.

Безпека

Перш за все ми виступаємо за безпечне спілкування, пошук замовлень і виконавців. Звертаю ваш увагу на те, що адміністрація чату не може перевіряти всі замовлення щодо пошуку роботи та всіх виконавців на доброчесність, справедливість та правдивість. Я впевнений, що абсолютна більшість людей в чаті є чесними і добропорядними, але все-таки є маленька ймовірність того, що комусь може потрапити недобросовісний виконавець чи замовник. Для цього раджу вам перестраховуватися перед початком виконання роботи або перед початком оплати за роботу: дізнайтесь більше про виконавця, перегляньте його портфоліо, перегляньте портфоліо в групі або просто задайте уточнюючі питання в одній з тем нашого чату. Оплату рекомендую розділяти на частини, які будуть виплачуватися в залежності від етапу виконання проекту.

Будь ласка, страхуйте себе, щоб не потрапити в біду, це у ваших силах. 

Крім цього особлива увага зі сторони адміністрації буде приділятися публікації повідомлень стосовно благодійних зборів та інших волонтерських активностей. Ми за збори і за допомогу, але на даний час іноді бувають випадки, коли такі збори організовані шахраями і зібрані кошти йдуть не туди, куди потрібно, а в кишені шахраїв. Саме через це буде відбуватися жорстка модерація таких постів зі зборами, аби дізнатися чи дійсно цей збір чи запит про допомогу офіційний і чи дійсно він дістанеться туди і тим, хто це потребує. Ви можете перестрахуватися і надіслати адміністрації підтверджувальні документи, тоді ваше повідомлення про допомогу чи збір точно залишиться в чаті.