Цінності

1. Я хочу хвалити кожного, хто почне свій стартап в не залежності від того вистрелить він чи ні. Я похвалю і успішний стартап, похвалю і провальний стартап. Краще спробувати, ніж все життя читати новини про іноземні стартапи.

2. Я буду дякувати кожному автору дописів про діджитал та все, що пов’язано з цим, адже проти рунету та англомовного середовища цієї інформації українською надзвичайно мало.

3. Я дозволю публікувати розслідування щодо зв’язків різних компаній з росією, адже зараз це питання критичне. Хоч один керівник одного із розділів в одному із великих медіа сказав що не бачить проблеми в тому, що український сервіс співпрацює з росією — я з цим не згоден.

4. Я дуже надіюсь що ця ініціатива пробудить українських діджитал спеціалістів вести власні блоги, писати, розказувати і створювати більше контенту українською мовою. Більше корисного контенту українською мовою.

5. Я дуже надіюсь що українські фрілансери перестануть писати в сотнях Telegram-чатів щось схоже на це: “Привіт! Я дизайнер і роблю логотипи за 1500 грн. За портфоліо звертайтесь в особисті”. Надіюсь всі люди, які в пошуках роботи зможуть переосмислити цей процес і досягнути більшого.

Дуже надіюсь що українського контенту стане на стільки багато, що ChatGPT буде більш розумнішим, якщо спілкуватись з ним українською мовою. Адже дані для тренування моделі треба десь брати.

Це і все інше — глобальна стратегія на найближчі роки. Поки що вона така, але можливі зміни в майбутньому.