Екосистема

Наше ком’юніті на безоплатній основі надає всім учасникам можливості для зручного спілкування, вирішення питань, пошуку спеціалістів та замовлень.

 1. Чат ком’юніті: https://t.me/hworknet_chat
  Основне місце, де перебуває більша частина ком’юніті. Містить в собі 23 теми по різним напрямкам, які покривають майже всі запити сучасного діджитал спеціаліста.
  Тематичні розділи по напрямкам: дизайн, сайти, таргетована реклама, контекстна реклама, SMM, відео, копірайтинг, SEO, маркетинг.
  Пошук спеціалістів та допомоги: шукаю спеціаліста, потрібна допомога.
  Власний промоутинг: пропоную послугу, взаємна активність.
  Спілкування та корисності: English, фріланс, спілкування, штучний інтелект, партнерські пропозиції, корисні ресурси, стартапи, івенти, експертний контент.
 2. Канал ком’юніті: https://t.me/hworknet_chat_channel
  Публікації щодо івентів, онлайн та офлайн заходів, різноманітні матеріали (в тому числі і статті учасників), ресурси, корисності, новини та купа іншого, що пов’язано з ІТ сферою і зможе стати в нагоді  діджитал спеціалістам. Крім цього в каналі будуть новини та оголошення щодо ком’юніті.
 3. Сайт: https://hwork.net
  Основний координаційний центр для всіх учасників ком’юніті, де можна дізнатись більше про ком’юніті (правила, цінності).
 4. Блог: https://hwork.net/blog/
  Статті учасників ком’юніті, експертний контент та корисні замітки від фаундера ком’юніті на різноманітні діджитал теми.
 5. Анкета діджитал спеціаліста: https://forms.gle/8KgxnWNUpuJ4J8EM6
  Заповнюйте анкету, щоб представити всім учасникам ком’юніті інформацію про вас та отримайте можливість додаткового сповіщення про нові проєкти або замовлення, які публікуються в нашому ком’юніті.
 6. Список діджитал спеціалістів: https://cutt.ly/UwLtOBzc
  Відкритий публічний список спеціалістів, які повністю заповнили анкету та вказали всі потрібні дані про себе. Використовуйте цей список для ручної вибірки людей, яких ви можете залучити для того чи іншого проєкту.
 7. Корисні матеріали: https://hwork.net/useful
  Різноманітні матеріали, ресурси, сервіси, які можуть допомогти діджитал спеціалістам досягати кращих результатів. Завжди безкоштовно для всіх.

Ми докладаємо зусиль, щоб збільшувати кількість елементів екосистеми, які можуть стати вам в нагоді. Слідкуйте за оновленнями, щоб нічого не пропустити!